توضیحات
کاربر گرامي دقت فرمایید:
- از تاریخ 7 خرداد 1397 دریافت هزینه صدور/تمدید/اصلاح مجوز کار با اشعه در این سامانه براساس تعرفه سال 1397( 12000000 ریال صدور و تمدید/ 1000000 ریال اصلاح مجوز کار با اشعه) می باشد
- از ابتدای تیر ماه 1396 پرداخت هزینه صدور مجوز تائید،تمدیدو اصلاح کار با اشعه بصورت اینترنتی و صرفا از طریق همین سامانه قابل انجام بوده لذا پس از آن تاریخ امکان بارگزاری فیش بانکی در سامانه وجود نخواهد داشت. لازم به ذکر است مهلت داده شده غیر قابل تمدید بوده و استرداد وجوه فیش های نقدی سلسله مراتب اداری زمانبر و پیچیده ای دارد.
- جهت ثبت درخواست مجوز كار با اشعه اينترنتي، لازم است ابتداء فايل راهنما (كليك كنيد) را به دقت مطالعه نموده و قبل از ثبت اطلاعات در اين سامانه، مدارك و اطلاعات مورد نياز را كه در صفحه 5 راهنما آمده است را تهيه و سپس نسبت به ثبت اطلاعات اقدام نماييد. لازم به ذكر است فرآيند ثبت در دو مرحله انجام مي شود در مرحله اول اطلاعات اوليه دريافت و كد پيگيري صادر مي شود. بعد از يك الي دو روز كاري مي توانيد با انتخاب پيگيري درخواست از گزينه هاي بالا نسبت به ثبت اطلاعات در مرحله دوم به شرط موافقت در مرحله اول اقدام نماييد. در مرحله دوم اطلاعات پرتوكاران و دستگاههاي مركز ثبت مي گردد. پس از ثبت در مرحله دوم مي توانيد پس از دو الي سه روز كاري با پيگيري از همين سامانه از نقص مدارك و يا تاييد در مرحله دوم مطلع شويد. در انتهاي مرحله دوم تكميل بودن درخواست شما براي اخذ مجوز كار با اشعه بررسي نهايي مي گردد و معمولا پس از اين مرحله مجوز مركز شما در فرآيند صدور قرار مي گيرد و با مراجعه به سايت اين امور به آدرس http://inra.aeoi.org.ir در قسمت پيگيري نامه ها از وضعيت صدور مجوز كار با اشعه مطلع شويد و در نهايت مجوز كار با اشعه برای آن مرکز از طریق پست پیشتاز ارسال خواهد شد.